Košík Shopping cart 0 items for 0 €

Úvodní stránka About us Náš tým

Náš tým

Jana

Květiny a zahrada mě provází životem od mých 15ti let, kdy jsem začala studovat Střední zahradnickou technickou školu v Mělníku. Tomuto oboru se věnuji, s výjimkou přestávek při čerpání mateřské dovolené, více jak 25 let.
Naše květinářství jsem „zasadila“ v srpnu 1992, kdy jsem s kolektivem zaměstnanců otevřela první prodejnu v Pražské ulici v Hořovicích. Květinářství začalo rychle vzkvétat, protože jsme mu věnovali veškerou potřebnou péči. V roce 2001 jsem uvedla do provozu druhou prodejnu, a to též v Hořovicích v Masarykově ulici.

Se svým kolektivem se snažíme našim klientům vycházet maximálně vstříc a věřím, že vytvoření internetového obchodu bude dalším krokem k rozšíření řad našich spokojených zákazníků.

KVĚTINÁŘSTVÍ PRAŽSKÁ

Renata

V naší prodejně pracuji již 10 let. Mojí doménou je péče o řezané květiny, jejich vazba a aranžování.
Ráda vyrábím sezónní aranžmá ze sušených i umělých květin, kdy každý rok se aranžmá liší barvami nebo použitým materiálem. Snažím  se vymýšlet stále něco nového, co by se zákazníkům líbilo.

Veronika

 V našem kolektivu jsem nejmladší věkem i služebně. Pracuji zde něco málo přes rok, ale své 10tileté zkušenosti jsem nasbírala v jiných obchodech s květinami.
Snažím se být vstřícná a pokud mohu ráda i poradím. V naší prodejně pracuji v sekci řezaných květin, takže převážně vážu a aranžuji květiny.

Alena

Součástí našeho květinářství jsem již řadu let. Starám se zejména o hrnkové květiny, dárkové zboží, keramiku a potřeby pro zahrádkáře a chovatele. Od jara do podzimu jsem Vám k dispozici a ráda pomůžu s venkovním prodejem sadby květin a zeleniny

KVĚTINÁŘSTVÍ MASARYKOVA

Petra

V našem květinářství pracuji již několik let. Vztah k zahradničení a květinám jsem získávala již od dětství, kdy jsem rodičům pomáhala s hospodářstvím i na zahrádce. I dnes je naše velká okrasná zahrada mou velkou zálibou. Jako floristka se stále snažím zdokonalovat a učit nové věci.

Mirka

Květiny a zahrada jsou mým velkým koníčkem a letitá praxe v květinářství mi dala možnost získat zkušenosti jak ve vazbě květin, tak jsem získala i odborné znalosti v zahradničení. Práce mě baví a jsem ráda, když zákazníci odcházejí spokojení a rádi se k nám do květinářství vracejí.

 


Login | Register

Contact |  Site map          Website: NETservis s.r.o.